تمرینات بدنسازی

تمرین تقسیمی 5 روزه با دمبل

این برنامه تمرینی 5 روزه فقط به دمبل نیاز دارد و برای کسانی که به دنبال ایجاد توده عضلانی بدون چربی در خانه یا در حال حرکت هستند عالی است!

آیا تمرین 3 روزه فقط با دمبل تمام بدن را انجام داده اید؟

آیا تمرین 4 روزه فقط با دمبل بالا/پایین را به عنوان نوعی پیشرفت کامل کرده اید؟

تمرین زیر، برای کسانی که فقط به مجموعه ای از دمبل ها دسترسی دارند، یک برنامه 5 روز در هفته است.این می تواند توسط کسانی که در خانه در سالن بدنسازی خانه خود ورزش می کنند، مرتب سفر می کنند و نیاز به برنامه ای دارند که می توانند در باشگاه ورزشی هتل انجام دهند ، یا هرکسی که واقعاً ترجیح می دهد از دمبل نسبت به سایر وسایل در باشگاه استفاده کند.

تمرینات بدنسازی مربی فیت

بررسی اجمالی تقسیم تمرین 5 روزه دمبل

این تمرین را می توان تا 12 هفته انجام داد.پس از 12 هفته، ممکن است تمایل داشته باشید که در خلال تمرینات افزایش حجم داشته باشید یا اینکه وزن دمبل ها را افزایش دهید یا اینکه از تجهیزات دیگر استفاده کنید.این برنامه از شما می خواهد که 5 روز در هفته تمرین کنید. اینکه در چه روزهایی تصمیم می گیرید ورزش کنید کاملا به خودتان بستگی دارد. فقط مطمئن شوید که 2 روز استراحت / ریکاوری فعال را در برنامه هفتگی خود قرار داده اید.هدف این برنامه کمک به عضله سازی است . البته، اگر ترجیح می دهید از آن برای کمک به کاهش چربی استفاده کنید، این نیز کاملاً خوب است. فقط مطمئن شوید که کالری دریافتی خود را مطابق با آن تنظیم کنید. برای این برنامه تمرینی، دوره های استراحت را دقیقاً حدود 45 ثانیه نگه دارید.

تمرینات بدنسازی مربی فیت
تمرینات بدنسازی مربی فیت
نمایش بیشتر

مدیر سایت

پویا شوکتی هستم دارنده مدرک دکترای فیزیولوژی ورزشی،مربی و داور درجه یک و بین المللی.در حال حاضر به تدریس در فدراسیون های ورزشی و دانشگاه تربیت بدنی خوارزمی مشغول هستم.باعث افتخار اینجانب است که در مربی فیت دانش و تجربیات خود را در اختیار علاقمندان بدنسازی و فیتنس قرار دهم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا